Automatyka w farmacji

Innowacje w zarządzaniu magazynem leków.

Riedl Phasys

Najszybszy system automatyki apteki.

Riedl Phasys system

riedl phases logo

RIEDL PHASYS (PHarmacy Automation SYStem) to system będący efektem 30 lat doświadczeń niemieckich inżynierów w farmacji szpitalnej oraz 10 lat doświadczeń czołowych firm we Włoszech w zakresie automatyzacji logistyki szpitalnej.

Dwa razy szybszy niż najszybszy dotąd system na rynku - zrobotyzowane ramię porusza się z prędkością 5 m/s!

Powstała technologia to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku, pod względem wydajności, precyzji i niezawodności. Prostsze, tańsze i bardziej niezawodne to cechy, które sprawiają, że RIEDL PHASYS to najtrafniejszy wybór do automatyzacji apteki.

Proste i niezawodne

Prostota i skuteczność to paradygmaty, które leżą u podstaw nowego systemu Riedl Phasys.

Bezprzewodowy wifi

Bezprzewodowy

Zasilany bezpośrednio sterownik ruchu, połączony z serwerem poprzez sieć Wi-Fi. Pozostałe elementy to "meble", które nie wymagają specjalnej konserwacji.

Niezawodny

Niezawodny

Rewolucyjne funkcje automatycznego dostosowania do opakowań i samopoziomujących się półek zapewniają ciągłość działania, eliminując brak efektywności i częste przestoje typowe dla innych układów automatyki.

Modułowy

Modułowy

Riedl Phasys jest zaprojektowany i dostosowany do potrzeb Twojej apteki i warunków wolnego miejsca oraz obsługiwanej codziennie liczby opakowań.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Koszty nabycia systemu RIEDL PHASYS, jego utrzymania oraz eksploatacji są bardzo niskie i pozwalają na szybkie osiągnięcie zwrotu z inwestycji. Charakteruzyje się również niskimi kosztami eksploatacji dzięki niewielkiemu poborowi prądu (150W-285W).

Wysoka elastyczność

System dostosowany do apteki

Riedl Phasys jest niezwykle elastyczny i może zmieścić się w każdym pomieszczeniu, z uwzględnieniem dostępnych wymiarów, tak aby nie tracić cennego miejsca.

Kształt I

Kształt I

Kształt L

Kształt L

Kształt O

Kształt O

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dodatkowymi.

pdf
Riedl Phasys
Broszura
pdf
Riedl Phasys
Dane techniczne
info
Zapytania ?
Prosimy o kontakt