Najnowsze informacje

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat wdrożeń systemów oferowanych przez naszą firmę, a także o planowanych spotkaniach oraz prezentacjach najnowszych rozwiązań.

Wypróbuj wózki medyczne EDM w twojej placówce beż żadnych kosztów

- 02.09.2016 -

Oferowane przez Saluris wózki medyczne EDM umożliwią Państwu korzystanie z każdego systemu szpitalnego bez konieczności zakupu dodatkowych modułów tabletowych. Wystarczy laptop z dostępem do systemu szpitalnego. Wózki mogą być wyposażone w uchwyt na tablet, czytnik kodów kreskowych, inne niezbędne akcesoria tworząc prawdziwe mobilne stanowisko pracy.

Nasz produkt jest efektywny kosztowo, łatwy w użyciu i dostępny w wielu wersjach. Dzięki bezpośredniej dystrybucji od producenta w Finlandii możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Koszt podstawowych modeli wózków zaczyna się już od 3500 zł brutto.

Jesteście Państwo zainteresowani?

Wystarczy wybrać jeden z modeli, który chcecie Państwo przetestować w naszej placówce ...

... a następnie do 31 października 2016 roku odesłać na nasz adres mailowy biuro@saluris.pl wypełniony formularz zamówienia, który znajdziecie Państwo poniżej.

Po okresie 30 dni będą mogli Państwo zakupić nasz produkt z dodatkowym rabatem albo bezpłatnie go zwrócić, odpowiadając na kilka pytań ankiety satysfakcji.

Zapraszamy do testowania!